CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyních

Program festivalu CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyníchO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Veřejná doprava
Celostátní IDOS o dopravě v JM kraji neposkytuje vždy zcela přesné údaje, občas má trochu problémy najít návaznosti. Pro pohyb jen v rámci JM kraje je lepší vyhledávač na www.idsjmk.cz, vlevo v tabulce. Spojení přímo před jeskyni najdete tak, že název obce zadáte Březina, zastávka se jmenuje Jeskyně Výpustek, ale v sobotu sem jedou jen 3 spoje. Jinak nezbude než zadat obec Křtiny a zastávka Obecní úřad a ty 1.8 km dojít pěšky. K jeskyni jezdí linka č.157 (Adamov-Vyškov), do Křtin č.201 (Brno-Židenice/Stará Osada-Jedovnice) Pokud pojedete zdaleka, tak se musíte v první orientační vlně spolehnout na IDOS.

Autem
Link na mapu s postupným přiblížením k cíli ZDE.

Parkování a příchod do Jeskyně Výpustek ze Křtin
Parkování především ve Křtinách a okolí, pouze na vyznačených místech, na místě budou i koordinátoři, kteří Vás navedou. Zákaz parkování v lese kolem jeskyně, nepřehledný terén, nebezpečí úrazu apod. Možnost parkování v areálu před jeskyní (cca 40 aut) a před areálem jeskyní (vymezená travnatá plocha asi pro 30 aut). Vše bude označeno.
Pěšky je to ze Křtin do jeskyně pěkná zdravotní procházka.

Začátek a konec akce
V 17h začne předkapela, v 18.15 hlavní kapela, nejpozději 19.30 konec.

Zde info o Křtinách: http://www.krtiny.cz/o-krtinach/. Zde MAPA.

TOPlist