CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyních

Program festivalu CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyníchO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Omlouváme se všem zájemcům o poslední 2 zářiové koncerty v Mladečských a Javořičských jeskyních, ale z důvodu storna největší akce sezóny BLUE EFFECT 25.6.2016 (vážné zdravotní důvody Radima Hladíka) si nemůžeme dovolit organizaci těchto kulturních akcí.


 

Jedná se o storna těchto dvou akcí:

10.9.2016 - Mladečské jeskyně - Dagrma Andrtová - Voňková
24.9.2016 - Javoříčské jeskyně - Orchestr GJB&SPgS Přerov

Příjem ze vstupného z akcí v jeskyních s malou návštěvností je nízký a mnohdy nestačí pokrýt ani honorář interpretů. Proto musí bohužel větší jeskynní akce dotovat ty menší. Byť je nám toto rozhodnutí nemilé, musíme jej z existenčních důvodů učinit. I doborovolnická práce má své limity. Budeme hledat finanční partnery, pokud máte jakékoliv doporučení, budeme velmi vděčni.
Do konce roku budeme hledat řešení, jak Vám letošní ztrátu vynahradit. Pan Hladík přislíbil, že pokud bude zdravotně v pořádku, zahraje BLUE EFFECT na dalším ročníku. Stejně tak pozveme příští ročník interprety plánované na letošní září 2016.

Děkujeme za pochopení.

Jeskynní tep o.s. - pořádající organizace

TOPlist