CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyních

Program festivalu CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyníchO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Vážení návštěvníci zítřejšího koncertu Dana Bárty - Lenky Dusilové - En.Drua, věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.


VSTUPENKY

Koncert 6.5. je VYPRODÁN !!! Bohužel nemůžeme zvětšit kapacitu jeskyně nad 500 lidí. 120 V.I.P. lístků bylo uvolněno pro partnery - propagace, organizace, atd. Návštěvníci, kteří mají zaplacené vstupenky v předprodeji pouze nahlásí na pokladě jeskynní správy jméno a příjmení, na které byly lístky objednané a také počet plných a zlevněných. Kontrolní otázka může být místo bydliště. Máme vše evidované v informačním systému, takže by to mělo jít hladce. Kdo provedl platbu na poslední chvíli, nahlásí jméno a příjmení a datum platby, následně ověříme. Věříme Vám, nebojte, pustíme Vás na koncert.   

PŘÍJEZD
Prosíme o příjezd na místo alespoň půl hodiny před začátkem koncertu, tedy kolem 16.30. Parkování je možné přímo u jeskyně - cca 100 metrů (kapacita nebo potom na centrálním parkovišti ve Skalním Mlýně - cca 300 metrů. Kdo nemá přípoje z Blanska, voljte 776 862 608, zařídíme svoz osobním autem.
Kontakt, adresa, mapa zde: http://www.jeskynecr.cz/cz/jeskyne/katerinska-jeskyne/kontakty/

ORGANIZACE KONCERTU
Koncert začíná v 17 hod., tolerance pro pozdzní příjezdy, z toho plynoucí případné fronty, je 15 minut aneb akademická čtvrhodinka :) Před jeskyní budou zástupci jeskynní správy, kteří Vás pustí do jeskyně i přesto, že přijedete později. Doporučujeme uzavřenou obuv, teplé oblečení, v jeskyni je chladno, cca 7°C. Během koncertu můžete vyjít z jeskyně ven - s dětmi, toaleta apod. Pro snažší orientaci Vám budou k dispozici průvodci jeskynní správy. Koncert potrvá hodinu (60 min.), max. však 75 min. Během koncertu je zakázáno fotit a pořizovat audio či videozáznamy. Je to právo, které si vyhrazují interpreti i organizátoři. Prosím respektujte to a nenarušujte tak průběh koncertu. Děkujeme za pochopení. Občas se bohužel vyskytnou méně sociálně zdatní jedinci s blesky, skoky přes kameny apod., kteří si neuvědomují důsledky svého jednání a hlavně ruší koncert a jeho atmosféru. Lapači digitálních zážitků si přijdou na své, fotky i zkrácený videozáznam budeme publikovat na webu i FB.   
Více informací zde: http://cave-beat.org/index.php?seo_url=program&koncert_id=29
Nebo také sekce návštěvníkům: http://cave-beat.org/index.php?seo_url=navstevnikum

Těšíme se na Vás v podzemí a přejeme nevšední emoční i kulturní zážitek :)

Jeskynní tep o.s. a Správa Kateřinské jeskyně. 

      

TOPlist