CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyních

Program festivalu CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyníchO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Třetí díl interaktivního programu Z pravěku do matrixu Vás povede od meditativních až sférických ambientních ploch, přes loopované střední tempo s neobvyklými postupy, doplněné akustickými hudebními nástroji a autentickými nahrávkami z přírody, až k absolutnímu, gradujícímu trancovému rytmu. To je ucelený hudební příběh v podání Ivana Jaška (Shivanam) a jeho přátel:

Edgar Mojdl (flétny, klávesy, sampler, Kanjira, Djembe, Bongo)
Petr Bureš (Didjeridoo, Cajon, Darbuka, Rámový buben)
Rhys Braddock (Nový Zéland, kytara)
Lucie Páchová (zpěv - multiefekt)Ivan Jašek - multiinstrumentalista, skladatel a zakladatel několika projektů (Jump, Shivanam 15 let 1. cd- Sound of Energy 2003, 2.cd- Live 2010, Shivatrance project 10. let 1.cd- Entrance 2012) vydal svoje debutové album pod pseudonymem I-One ALL IS ONE (2012), kde spojuje kořenové nástroje s loopery, samply a moderní elektronikou. Tento rok připravuje druhé album na léto a některé skladby představí již na jarním vystoupení.

Více na http://bandzone.cz/ivanjasek nebo na http://bandzone.cz/shivanamIvan je také organizátorem velmi zajímavého Global CHILL-OUT festivalu - festivalu hudby, svobody a tvořivosti. Více na www.chill-out.cz. Stali jsme se letos festivalovými partnery :)

I-One LIVE 2014 from re:create on Vimeo.


24.5.2014 v 17 hod. Jeskyně Balcarka

Vstupné v předprodeji: plné 140Kč / sleva 90Kč
Vstupné na místě: plné 180Kč / sleva 120Kč

Předprodej a podrobnější informace ZDE.

TOPlist