CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyních

Program festivalu CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyníchO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Do živého Času snění (Dream Time) nás ponoří jedinečná hudební kompozice dvou vynikajících tvůrců a hudebníků. Rishi Vlote (Německo) a Paulo Borghi (Itálie) rozezní největší jeskynní dóm v ČR - Kateřinskou jeskyni a naladí návštěvníky na vlnu splynutí s mohutnou silou přírody, oživí naše prapůvodní instinkty a povzbudí naši životní sílu.


   

Rishi Vlote a Paolo Borghi
Nástroje: Djembe, DunDun, Darbouka, Bongo, Dan Moi, šamanské bubny, Log drum,
Kalimba, Sansula, chřestidla a jiné přírodní nástroje, hlas a 3 x Hang

www.callofdrums.com
www.paoloborghi.it/hang
www.samanismus.estranky.cz

DREAM TIME (Čas snění)

Do živého času snění nás ponoří jedinečná hudební kompozice dvou vynikajících tvůrců a hudebníků. Rishi Vlote (Německo) rozezní jeskyni rytmy bubnů, chřestidel, zvuky nejrůznějších přírodních nástrojů a šamanskými hlasovými vibracemi, které nás naladí na vlnu splynutí s mohutnou silou přírody, oživí naše prapůvodní instinkty a povzbudí naši životní sílu. Paolo Borghi (Itálie) naladí návštěvníky s kovově znějícími tóny Hangu, které jakoby plynuly přímo z hlubin vody, jenž kdysi proudila v Kateřinské jeskyni - největším jeskynním dómem v ČR. Jeskyni ozářenou přirozenými světly svíček naplní dynamické i meditativní zvuky a probudí v nás nové vnímání přítomného okamžiku.

Informace o navazujícím workshopu (páteční večer nebo celý víkend) s možností levného ubytování ZDE.

Rishi Vlote
www.callofdrums.com

   
Paolo Borghi
www.paoloborghi.it/hang/
TOPlist