CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyních

Program festivalu CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyníchO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Oficiální představení atmosféricko-improvizačního konceptu, věnovaného podpoře zážitkových výchovně-vzdělávacích programů pro školy v jeskyních a okolní přírodě s názvem Z PRAVĚKU DO MATRIXU a KOŘENY ŽIVOTA - příroda, člověk, umění. Do jeskyně budou návštěvníci uvedeni pravěkými průvodci a během interaktivního vystoupení se mohou i zapojit do děje. Programy získaly záštitu MŠMT a budou probíhat ve spolupráci se Správou jeskyní ČR, Správou CHKO Moravský kras, Agentury pro ochranu přírody a krajiny ČR a občanského sdružení Jeskynní tep o.s.
Vystoupí: Petr Váša (fyzický básník, tělo-hlas-zpěv, www.petrvasa.cz), Jan Doležal (atmosférické rytmické figury, wave drum, www.medicimbal.cz), Zdeněk Vilímek (autor projektu, hlas-bas, didgeridoo) a hosté - Martin Peřina (klarinet, matrix sound, www.martinperina.cz), Mira Hepil (didgeridoo, čaringa, perkuse), Aleš Řezáč (foukací harmonika, koncovka) a Tomáš Dufek (mandolína, brač).  


TOPlist