CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyních

Program festivalu CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyníchO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Na třetí koncert festivalu CAVE BEAT 2012, který se konal v Kateřinské jeskyni dne 5. 5. 2012, přiletěla z USA houslistka, zpěvačka a herečka Iva Bittová. Více než dvě stě dvacet návštěvníků obdivovalo její hráčskou a pěveckou techniku. Po jejím vystoupení v Kateřinské jeskyní poblíž Blanska umělkyní za její výkon odměnili diváci dlouhým potleskem. Mnozí návštěvníci pak ještě překonali vlastní ostych, aby Ivě Bittové poděkovli osobně a předali květiny i drobné dárky.


 

Po skončení koncertu Iva Bittová prohlásila: "Děkuji za Vaše pozvání na první ročník festivalu CAVE BEAT! Vaše odvážná myšlenka má svou originalitu i sílu. Hrát živě v dómu Kateřinské jeskyně nejen úžasně vnímavému publiku, ale i netopýrům, byl pro mne jeden z nezapomenutelných zážitků. Přeji Vám další úspěšné a inspirativní kroky v organizovaní a hlavně plnou podporu od diváků, kteří svoji účastí přispějí ke splnění Vašich dramaturgických snů. Vše dobré, Iva."

TOPlist