CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyních

Program festivalu CAVE BEAT · mezinárodní benefiční festival v jeskyníchO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Následující koncert se bude konat v sobotu 5. května 2012 v 19 hod. v Kateřinské jeskyni nedaleko Blanska na Moravě (cca 30 km severně od Brna). V největším jeskynním dómu ČR vystoupí legendární zpěvačka, houslistka a herečka Iva Bittová, patřící k nejvýraznějším osobnostem české hudební scény. Umělkyně vystupuje nyní zejména v USA a v ČR.
Iva Bittová nám napsala, proč je pro ni právě vystoupení v Kateřinské jeskyni zajímavé a jak se těší: "Moje účast je takřka povinná, jedná-li se o prostor jeskyně! Už z jakési piety, když jsem hrála v Kateřinské s Pavlem Fajtem před možná i více než 20 lety, v dobách těžkých, dnes v ne lehčí době mne tento prostor přitahuje. Těším se na blanenský poklad a atmosféru, kterou věřím, že se nám s publikem podaří vytvořit i s určitou výjimečností! Každý prostor uprostřed přírody, který je možné rozeznít tóny, mne inspiruje a vzbuzuje originalitu zážitku. Těším se, Iva." Rezervace vstupenek ZDE. Více informací o koncertě najdete v sekci PROGRAM (odkaz zobrazí přímo detail o vystoupení interpreta).  
 

TOPlist